אמנות

מגמת אמנות
לכל מי שאוהב/ת לרשום, למי שאוהב/ת לפסל, לכל מי שמרגיש/ה, שהגיע הזמן לשיעור - שבו השרבוטים יוצאים משולי המחברת - והופכים לעיקר.

מגמת אומנות

לכל מי שאוהב/ת לרשום, למי שאוהב/ת לפסל, לכל מי שמרגיש/ה, שהגיע הזמן לשיעור – שבו השרבוטים יוצאים משולי המחברת – והופכים לעיקר.
 
במגמה השנה נפסל, נצייר, נצא לסיורים בתערוכות ומוזיאונים, נפגוש אמנים מצליחים ונשמע את הסיפורים שמאחורי העבודות שלהם. נחשף ליצירות בארץ ובעולם, לכאלו מלפני מאות שנים ולכאלו שהוצגו ממש לפני שבועיים. נראה סרטים וננהל דיונים, נלמד לחשוב בעצמנו- על מה בעצם מדברת עבודת אמנות, ונתחיל לנסח שפה אישית של כל אחד ואחת, במדיום המרגש והאינסופי הזה – אמנות.
 
 

"איך מגמת אמנות תתרום לי בעתיד?"

 
שאלה מצוינת שנשמעה הרבה מהמתעניינים במגמה בשנה האחרונה, והתשובה שלנו היא – קודם כל, הכי חשוב- להנות, ולחפש משהו שאתם אוהבים. החישוב הפרקטי לא בורח. נוסף על כך, לכל מי שרוצה להמשיך בעתיד למקצוע יצירתי (עיצוב, ארכיטקטורה, אופנה, טקסטיל, תפאורה וכו' וכו' וכו')- העבודה במגמה תקנה ניסיון בחומרים ובסדנה מעשית, שתיתן נקודת פתיחה מצוינת לכל מי שימשיך בנתיבים הללו בבתי הספר המובילים לכך בארץ ובעולם. צוות המורים ישמח לעזור, לייעץ ולהדריך כל תלמיד שיזדקק לעזרה בנושא.
 
אז…..אם רציתם/ן לפתח שפה אישית יצירתית, להיחשף לחומרים חדשים ולטכניקות של עבודה בחומר. לגלות מה קורה ומה קרה בעולם האמנות, וללמוד ולהבין את השפה החמקמקה של האסתטיקה – של מה שאנחנו רואות ורואים סביבנו כל הזמן- באמנות, בקולנוע, בוידאו קליפים ובאפליקציה האחרונה שהורדתם/ן, ולהבין ולנתח איך הדברים נראים-ולמה בעצם , אז אנחנו כאן, מחכים לכם.