בעלי תפקידים ורכזים - תשע"ט

רשימת בעלי תפקידים

   

רמי אגוזי

מנהל בית הספר

ענת טופז

סגנית מנהל ביה"ס ורכז מערכת

גרינברג גלית

סגנית מנהל , רכזת פדגוגית ובוגרים.

רוני ברומברג

רכז בחינות הבגרות .

אהרון מיטל

רכזת בחינות הבגרות

זהרוביץ קרן

רכזת קשרי קהילה ורכזת מועצת תלמידים

עוזרי סופי

רכזת חינוך חברתי

אייזנברג יעל

רכזת בטחון ובטיחות

רוני דקרי

רכז טיולים

שיפר יוליה

רכזת התאמות לימודיות

עוזרי סופי

רכזת שח"ר

מידן אפשטייןיפעת

רכזת חינוך מיוחד

מנהלי שכבות

סולם רן

מנהל שכבת י'

דביר דורית

מנהלת שכבת יא'

גרינברג גלית

מנהלת שכבת יב'

יועצות

נחום רבקה

יועצת שכבת י'

משאלי ישראלה

יועצת שכבת י"א

מלקר רונית

יועצת שכבת י"ב

שוחט עידית

יועצת נעל"ה ושכבת ט'
רכזת מב"ס [מוביל בית ספרי בנושא סמים].

 

רכזות מעורבות חברתית

גוז רויטל

שכבת י'

אייזנברג יעל

שכבת יא'

בן עמי יערה

שכבת יב'

מזכירות בית הספר

גב' קרן גידן

מזכירת המנהל

גב' אורנה אלקובי

מזכירת מערכת ומנב"ס

גב' מיכל אדיב

מזכירת בגרויות ובוגרים

מר איציק אזולאי

אב הבית

 

מרכזי מקצועות

היסטוריה

רוזנטל קובי

אזרחות

נויבאור נעמי

תנ"ך

מזאה לילך

אנגלית

מילשטין הילה

מתמטיקה

טופז ענת

לשון והבעה עברית

יצחקאין איילה וגוז רויטל

ספרות

אליאב דינה

חינוך גופני

סייג  חזי

עברית בכיתות העולים

קדמון דליה

לימודי ארץ ישראל

דקרי רוני

מדעי החברה

דביר דורית

פיסיקה

נהיר אסי

ביולוגיה

שחק אשר

חוק ומשפט ותושב"ע

פויר יאיר

אגרואקולוגיה

עצמון נירית

כימיה

תכלת אמיר

מחשבים

סלוצקי גלית

ערבית

כהן ענת

דיפלומטיה ופתרון סכסוכים

ארושס פישר סוזאן

אומנות

להלי פרילינג פדידה

ספורט הישגי

כהן תמיר

מחול

סברבהט הילה

קולנוע

אברהם יורם

אלקטרוניקה

ברומברג רוני

מדעי הרפואה

גרשגורן טלי

כיתות נחשון

ברנשטיין ענת

   

מחנכי כיתות

כתה

מחנך/ת

שכבת ט'

 

ט 1- ישראלים

בלחסן חיה

ט 2 – עלית אקדמי

וסלי רחלי

שכבת י'

 

י 1 – "נחשון"

ברנשטיין ענת

י 2 – ספורט + מחול

מעיין אסף

י 3 – אתגר

כשאני מיכאל

י 4 – ביו רפואה

גרשגורן טלי

י 5 – מב"ר

ירוס קריסטינה

י 6 – קולנוע

גוז רויטל

י 7 – ספורט + מחול

לב ישראל

י 8 – עיונית 

סולם רן

י 9 – עיונית

גרנות ענת

י 10 – חינול מיוחד

אפשטיין יפעת

י 11 – נעלה

דה כהן רוני

י 12 – נעלה

לביא מורן

י 13 – נעלה

שלו מיה

שכבת י"א

 

יא 1 – "נחשון"

שחק אשר

יא 2 – ספורט + מחול   

כהן תמיר

יא 3 –  אתגר

סייג חזי

יא 4 – ביו רפואה

נוסגורוצקי שמרית

יא 5  – מב"ר

עוזרי סופי

יא 6 – קולנוע

דקרי רוני

יא 7  – ספורט + מחול

צוקרמן גיא

יא 8  – עיונית

דביר דורית

יא 9  – עיונית

אייזנברג יעל

יא 10  – נעלה

חזי עטרה

יא 11 – נעלה

טרוסיל דפנה

יא 12 – נעלה

נדיב שירה

שכבת י"ב

 

יב 1 – נחשון

תכלת אמיר

יב 2 – ספורט

אדיב ליאת

יב 3 – אתגר

בלנק מיכל

יב 4 – ביו רפואה

כתר כץ הדס

יב 5  – מב"ר

בן עמי יערה

יב 6 – קולנוע

אברהם יורם

יב 7 – ספורט+מחול

תור שחף

יב 8 – עיונית + אלקטרוניקה

ברומברג רוני

יב 9 – עיונית + אלקטרוניקה

זהרוביץ קרן

יב 10 – נעלה

ברש רונית

יב 11 – נעלה

אלוני מימי